Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
 REKLAM

İşte CHP Adana İl Yönetim Kurulu listesi!

267 defa okundu kategorisinde, 22 Şub 2020 - 16:46 tarihinde yayınlandı
İşte CHP Adana İl Yönetim Kurulu listesi!

CHP Adana İl Örgütü’nün CHP Adana 17. Olağan İl Kongresi bugün ASKİ Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Adana İl Kongresi’nde CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi tek aday ve kongre blok liste ile gerçekleştirildi. CHP’li Çelebi’nin tek aday olarak girdiği seçimde merak edilen il yönetim kurulu asil ve yedek listeleri, il disiplin kurulu asil ve yedek listeleri ve kurultay delegeleri listesi belli oldu. İlk delege listesinde Soner Çetin’in adının görülmediği belirtilirken kısa süre sonra liste güncellenerek Soner Çetin’in adı da listeye eklendi.

İL YÖNETİM KURULU ADAYLARI
ASİL LİSTE

Onur Akpınar
Mehmet Alper
Necat Altıok
Özgür Altıok
Halit Atik
Caner Aydar
Dilek Dinçer
Zerrin Filazi
Edip Gedik
Seçkin Gençler
Samet Güdük
Özel Gültekin
Şeniz İl
Cahit İncefikir
Hıdır Kabalak
Nilgün Kala
Ali Kantos
Hacı Karaaslan
Ulaş Kerten
Ayten Matyar
Güven Özdemir
Yılmaz Parlak
Berfu Salıcı
Sacit Sedefoğlu
Nuri Şimşek
Anıl Tanburoğlu
Sinem Tanrısınatapan
Kemal Toros
Ali Uçar
Celal Yıldırım

YEDEK LİSTE
Tuncay Tuluk
Münir Mersinlioğlu
Faruk Köroğlu
Mehmet Çetin
Ayşe Palu
Mustafa Can Seyhan
Serkan Aslan
Ramazan ERcan
Özgür Çayan Özkaya
Hıdır Canoğlu
Orhan Arıcı
Ayhan Türkyılmaz
Hüseyin Tarkan
Özgür Çığ
Birol İpteş
Esef Yaray
Osman Tepegül
E.Gürcan Derse
Armağan Baran Özmetin
Şiyar Uğurlu
Bedir Sarıkaya
Yalçın Diliışık
Rıza Babuçcu
Mehmet Dedecan
Mümtaz Uçar
Ayşegül Ölmez
Orçun Yıldız
Yasin Avar
Ali Koç
Hasan Korkmaz

İL DİSİPLİN KURULU ADAYLARI
ASİL LİSTE
Hasan Alkan
Ramazan Atikaslan
Badegül Bozkurt
Hacı Onur Güleçyüz
Sibel İnceler
Furkan Kılıç
İbrahim Öztorun
Sabri Sarı
M.Arif Tunç

YEDEK LİSTE
Hakan İlbey
Hüseyin Üstün
Fikri Can
Hakan Tahtacı
Hıdır Erol

KURULTAY DELEGELERİ
Akif Kemal Akay
Dönay Aktürk
Seda Alyar
Remzi Ümit Atay
Kadir Aydar
Orhan Bayram
Mustafa Bilgilioğlu
Fikret Cerit
Dilek Çalışkan
Soner Çetin
Mehmet Çelebi
Hatice Çubukçu
Ahmet Dardağan
Kemal Derin
Hürühan Erkek
Pelin Eroğlu
Musa Ertekin
Hüseyin Göçmen
Hüseyin Yaşar Gündoğdu
Serkan Hepsağ
Kasım Karaköse
Nilgün Karaoğlu
Zeydan Karalar
Hüseyin Keser
Şeyda Lütfiye Kolcu
Emrah Kozay
Bülent Öğrü
Murat Öztanrıöver
Muhsin Yamanyılmaz
Yasemin Yılmaz

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar